Wiercenie w betonie DIAMTAR , otwornica do betonu
Opis ogłoszenia
Wykonujemy przewierty techniką diamentową , co daje możliwość bezudarowego oraz bezpyłowego wiercenia. Do prac wykorzystujemy sprzęt firmy HILTI . Otwory robione są wiertłami koronowymi, które posiadają bardzo odporne na ścieranie segmenty diamentowe. Posiadany sprzęt umożliwia wiercenie w betonie zbrojonym, cegle, kamieniu, suporeksie i innych materiałach budowlanych. Przewierty mogą być wykonane pod dobrowolnie wybranym kątem nachylenia o różnej średnicy do fi=1200mm, oraz głębokości do 10m w pionie i w poziomie. Dzięki różnym rodzajom wiertnic oraz pompie próżniowej, istnieje możliwość wiercenia bez pozostawiania śladu po kotwach.
Zajmujemy się również wklejaniem prętów zbrojeniowych oraz kotw za pomocą żywicy iniekcyjnej. Następnie istnieje możliwość wykonania próby wyrywania takiego pręta wraz z protokołem i dokumentacją.
Tniemy również beton/ żelbet do każdej głębokości cm za pomocą różnego rodzaju pił, ściennych, linowych itp. więcej informacji na naszej stronie diamtar.pl
Zaufały nam takie firmy jak:
STRABAG Sp. z o.o., BANIMEX Będzin Sp. z o.o., MOSTOSTAL Kraków, WARBUD SA, INTOP, TOLOS, BUDIMEX oraz wielu innych.
Zajmujemy się również wklejaniem prętów zbrojeniowych oraz kotw za pomocą żywicy iniekcyjnej. Następnie istnieje możliwość wykonania próby wyrywania takiego pręta wraz z protokołem i dokumentacją.
Tniemy również beton/ żelbet do każdej głębokości cm za pomocą różnego rodzaju pił, ściennych, linowych itp. więcej informacji na naszej stronie diamtar.pl
Zaufały nam takie firmy jak:
STRABAG Sp. z o.o., BANIMEX Będzin Sp. z o.o., MOSTOSTAL Kraków, WARBUD SA, INTOP, TOLOS, BUDIMEX oraz wielu innych.