Tragiczny incydent, który wydarzył się w środę rano, wstrząsnął społecznością Radłowa. Pracownik jednej z lokalnych firm budowlanych, podczas wykonywania zadań na terenie budowy, uległ nieszczęśliwemu upadkowi z wysokości. Niestety, mimo szybkiej interwencji ratowników medycznych oraz strażaków z Państwowej Straży Pożarnej z Tarnowa, życia 33-letniego mężczyzny nie udało się uratować.

Na miejscu zdarzenia pojawili się również funkcjonariusze policji z pobliskiego Żabna, którzy natychmiast podjęli niezbędne czynności. Śledztwo w tej sprawie przejął Prokurator Rejonowy z Tarnowa. Współpracuje on z Powiatowym Inspektorem Pracy oraz Nadzorem Budowlanym, aby dokładnie zbadać okoliczności tego zdarzenia.

Dowody zebrane na miejscu wypadku są obecnie analizowane przez prokuratora oraz inspektora. Mają one pomóc w ustaleniu dokładnych przyczyn i okoliczności tragedii. Ciało pracownika zostało przekazane do Zakładu Patomorfologii w tarnowskim szpitalu, aby dokładnie ustalić przyczynę śmierci.

Wszyscy zaangażowani w śledztwo działają, aby wyjaśnić wszelkie okoliczności tego smutnego wydarzenia, które poruszyło lokalną społeczność.

Źródło: https://tarnow.policja.gov.pl/

Archiwum: styczeń 2024